Навігація по сайту
» Головна
» Посольство
» Посол
» Новини
- останні новини
» Консульські питання
» Інші посилання
» Галерея
» Загальна інформація про Ірак
» Контакти
- Інтерв'ю Посла Республіки Ірак в Україні Бакіра Ахмеда Азіза Аль-Джафа на "Центральному телеканалі"
- Інтерв'ю Посла Республіки Ірак в Україні Бакіра Ахмеда Азіза Аль-Джафа для "5 телеканалу" від 31 березня 2017 року
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні міжнародному діловому журналу «IMAGE.UA»
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні бортовому журналу «Автолюкс». ШОРШ ХАЛИД САИД: ИРАК ВОЗРОЖДАЕТСЯ
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні журналу «Народний депутат». БОМБА УПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні Інтернет-виданню «Обозрєватєль». ПОСОЛ ИРАКА: НАША СТРАНА ВОЗРОЖДАЕТСЯ
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні газеті «Сьогодні». ПОСОЛ ИРАКА: ТЕРАКТЫ ПОСЛЕДНЕГО МЕСЯЦА – ДЕЛО РУК "АЛЬ-КАИДЫ"
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні щотижневику «2000». УКРАЇНА Й ІРАК ДОКЛАЛИ ВЕЛИЧЕЗНИХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ НАЛАГОДЖЕННЯ ДВОСТОРОННІХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні всеукраїнській громадсько-політичній газеті «Демократична Україна». КОЛИСКА ПРАДАВНІХ ЦИВІЛІЗАЦІЙ ПРАГНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
- Інтерв’ю Посла Іраку в Україні Інтернет-виданню «Україна сьогодні». ІРАКСЬКІ ДИПЛОМАТИ ПРАГНУТЬ ВІДІГРАВАТИ ПРОВІДНУ РОЛЬ У БЛИЗЬКОСХІДНОМУ РЕГІОНІ ТА НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ
- Інтерв'ю Посла Іраку в Україні щотижневику «Киевский ТелеграфЪ». ШОРШ ХАЛИД САИД: У ИРАКА БОЛЬШАЯ ПОТРЕБНОСТЬ В УКРАИНСКИХ ТУРБИНАХ ДЛЯ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ
- Інтерв’ю Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Ірак в Україні пана Шорша Халіда Саіда для інтернет-видання "Экономические Известия" від 27.11.2015 року. ШОРШ ХАЛИД САИД: «ИРАКЦАМ ЛЕГЧЕ ПОЛУЧИТЬ ГОДОВОЙ ШЕНГЕН, ЧЕМ РАЗОВУЮ ВИЗУ В УКРАИНУ»
Дипломатична діяльність в умовах пандемії COVID-19
Разділ: ---  
 

 

Дипломатична діяльність в умовах пандемії COVID-19

 

 

У випуску №3 (13)/2020 журналу «Дипломатія без кордонів», який щоквартально видається ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ГДІП), опублікувано статтю Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Ірак в Україні Й.В. Пана Бакіра Ахмеда Аль-Джафа «Дипломатична діяльність в умовах пандемії COVID-19»

 

Відповідно до інструкцій Міністерства закордонних справ Республіки Ірак, а також згідно з медичними рекомендаціями Міністерства охорони здоровя України щодо запобігання поширенню й подолання пандемії COVID-19, Посольство Республіки Ірак в Україні закликало громадян Іраку, які проживають і навчаються в закладах вищої освіти України, дотримуватися умов карантину, що, хвала Аллаху, дозволило запобігти випадкам захворювання поміж представників Іракської Громади в Україні, а також співробітників Посольства й членів їхніх сімей.

 

 

Дипломатична діяльність в умовах пандемії COVID-19

 

 

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби дипломатичне представництво вжило необхідних заходів, зокрема запровадило скорочений робочий день і на 50% зменшило кількість співробітників, що перебували у його приміщенні. Консульський відділ Посольства Республіки Ірак в Україні професіонально й копметентно працював у телефонному режимі й через електронну пошту. Співробітники відділу забезпечували безпосередній і цілодобовий зв’язок із громадянами Іраку й України задля реагування на їхні запити, а також для реєстрації іракців, що опинилися в скрутному становищі в Україні й прагнули повернутися на Батьківщину. 7 травня 2020 року 186 громадян Іраку спеціальним рейсом вилетіли з України додому на борту літака «Iraqi Airways».

Зазначений авіарейс було організовано шляхом нашої особистої постійної та тісної взаємодії з Міністерством закордонних справ Республіки Ірак, Радою представників Республіки Ірак, Регіональним урядом Іракського Курдистану, авіакомпанією «Iraqi Airways» і з Міністерством закордонних справ України, Комітетом Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, депутатською групою Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із Республікою Ірак, а також іншими компетентними органами України в галузі цивільної авіації та прикордонних пунктів пропуску; це передбачало отримання офіційного дозволу на спеціальний рейс для літака «Iraqi Airways», а також ужиття необхідних заходів для забезпечення посадки й вильоту літака. Отож хочемо висловити подяку всім зазначеним вище українським установам.

 

 

Дипломатична діяльність в умовах пандемії COVID-19

 

 

Я очолив делегацію Посольства Республіки Ірак в Україні, яка прибула до МА «Бориспіль», аби допомогти громадянам Іраку безперешкодно та спокійно повернутися на Батьківщину. Це напрочуд зворушило представників Іракської Громади в Україні, які високо оцінили зусилля компетентних органів Республіки Ірак і України, а також усіх, хто долучився до успішної реалізації цього спеціального авіарейсу – надто в умовах призупинення цивільного авіасполучення між Іраком й Україною через карантин і поширення пандемії COVID-19.

         Зі свого боку, хочемо висловити вдячність Уряду України за негайне долучення до світових практик щодо запобігання поширення COVID-19, а також активну діяльність, спрямовану на захист громадян України й іноземців, котрі перебувають в Україні, від ризику зараження коронавірусом.  

 

 

Дипломатична діяльність в умовах пандемії COVID-19

 

 

 

Принагідно Посольство Іраку вважає за доцільне зауважити:

- украй необхідно забезпечити невідкладний зворотній звязок з іноземними дипломатичними місіями, акредитованими в Україні, з питань повернення громадян інших держав на Батьківщину (зволікання призводить до виникнення скарг);

важливо визначити конкретний медичний заклад у м. Києві, уповноважений відстежувати стан здоровя співробітників іноземного дипломатичного корпусу та членів їхніх родин у звязку з пандемією COVID-19.

Насамкінець, користуючись цією нагодою, висловлюємо найкращі побажання дружньому народові України, який дотримується карантину задля запобігання поширенню пандемії коронавірусу, і просимо Всемогутнього Аллаха захистити Ірак, Україну й інші держави від цієї напасті, даруючи всьому світові безпеку, мир і спокій.

 

 

 

 

 
 
Пошук по сайту